Snapy
By Kaja Bok Follow | Public

Musiałbyś być wyjątkową osobą, aby nie cieszyć się snapami. Jeśli zapytasz większość ludzi, dlaczego lubią akty na Snapchacie, prawdopodobnie otrzymasz odpowiedź w stylu: „Mówimy tutaj o aktach, czego nie kochać?” Chociaż odpowiedź nie jest zła, możemy zanurkować nieco głębiej.

Po pierwsze, efekt estetyczny. Cały czas słyszymy, że mężczyźni są wizualnymi stworzeniami i to prawda. Powiedzielibyśmy nawet, że kobiety też mogą. Pomyśl o najseksowniejszej osobie, jaką znasz, i wszystkich niegrzecznych rzeczach, które chciałbyś z nią zrobić. Są szanse, że ta myśl cię nakręca. Wszystko, co masz, to obraz, który daje ci wyobraźnia, ale twoje ciało nadal reaguje tak, jak to robi.

Nudeski snapy na Snapchacie ma również inny charakter niż wszystkie inne nagie zdjęcia w Internecie. Weźmy na przykład dziewczyny z naszej listy. Te dziewczyny robią akty Snapy tylko dla ludzi takich jak Ty. To sprawia, że ​​rzeczy są o wiele bardziej ekscytujące i ekscytujące niż oglądanie innych nagich zdjęć Snapchata, na które akurat się natkniesz.

1 Follower
Comments