Laboratuvar Cihazları
By ilaydabilisim Follow | Public

Analiz ve araştırma ortamlarında kullanılan sarf malzemeler,cam malzemeler ve plastik malzemeler konusunda çözüm ortağınız. Türkiye'nin en iyi ve en kaliteli laboratuvar malzemeleri konusunda bilgi alabileceğiniz bir gruptur. Teknoloji hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Sağlık ve Gıda başta olmak üzere her alanda yapılan araştırmaların daha güvenli bir şekilde sonuçlanması için kullanılması gereken bazı yardımcı malzemeler yer almaktadır.

Ülke ekonomisinin gelişiminde ve yeni buluşlar ile dış ülkelerden bir adım önde olmak için gerekli olan teknik ekip ve malzeme tedariğine sahip firmalar arasında mevcut konumu dışında birçok alanda başarılar elde eden firmamız, sektörde 57 yıldır hizmet vermektedir. Üretim ve Satış kanallı fabrikalarda yer alan laboratuvar ortamlarında gerçekleşen analizlerin daha başarılı bir şekilde sonuçlanması için gerekli olan malzemeler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabileceğiniz şekilde hazırlanmaktadır.

Laboratuvar Cihazları Ne İşe Yarar ?

Üretim tesislerinde yer alan laboratuvarlarda, ürünler üzerinde araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırmaların güvenilir ve hızlı bir şekilde sonuçlanması için kullanılan teknolojik özellikleri ve güvenlik seçenekleri bulunan ürünlerin tümü bu alanlar için özel olarak üretilmektedir. 2 yıl garantili ürünler konusunda başarılı teknik ekip sayesinde daha iyi sonuçlar elde etmeniz mümkündür.

Kaynak : http://www.kocintok.com.tr

1 Follower
Comments