Injustice 2 Do Pobrania
By yhiwopa Follow | Public

Final Edition (PC)

Gre znajdziesz na stronie: Injustice 2 do pobrania

Injustice 2, bijatyka poświęcona bohaterom DC, jest już dostępna za darmo do pobrania na urządzenia działające w oparciu systemy Android i iOS. Przekomarzałem się z obsługą, już 2 opłaty mi zwrócili, po pierwszej rzekomo ustawili, że nie trzeba wpisywać, ale i tak trzeba było. Injustice 2 zaoferuje graczom jeszcze lepsze doświadczenie epickich starć z uniwersum DC niż poprzednia część gry. Gra Injustice spodoba się każdemu kto lubi starych jak i nowych bohaterów wymyślonych kiedyś przez Amerykę, którą oni ratowali.
Injustice 2 continues the story set in motion in Injustice: Gods Amongst Us. Set in the future, Batman and his allies work towards putting the pieces of society again collectively but struggle in opposition to those who would restore Superman's Regime. Z nowych źródeł wynika, że Grant Gustin wcielający się w serialowego Flasha ma podkładać głos temu z Injustice 2. Możliwe że będziemy mieli do wyboru również serialową skórkę bohatera.
Pierwsza część Injustice była tytułem jak na bijatykę odrobinę specyficznym, jednak wśród graczy przyjęła się bardzo dobrze. Dodaj Solomona Grundy, Flasha i Hawkgirl do swojej kolekcji DLC Injustice: Gods Among Us. Wraz z premierą Far Cry four na konsole oraz PC, pojawiła się odsłona na system android. Sklep Valve również udostępnił Saints Row 2 za darmo - wystarczy dodać go do swojej kolekcji tutaj.
Saints Row 2 sprzedał się na całym świecie w nakładzie przekraczającym three,5 miliona. Aby przetestować kod sieciowy i infrastrukturę Injustice 2 LAPTOP, zapraszamy do pobrania i wzięcia udziału w tej wersji beta przez czas ograniczony. This system will permit us to obtain and install the total model of the sport at the most speed of your web connection.
Injustice 2 zaoferuje graczom jeszcze lepsze doświadczenie epickich starć z uniwersum DC niż poprzednia część gry. Kopiowanie, reprodukcja, retransmisja lub redystrybucja jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w serwisie PC World w całości lub w części, w jakimkolwiek medium lub w jakiejkolwiek formie bez oficjalnej zgody wydawnictwa jest stanowczo zabronione.

1 Follower
Comments