Injustice 2 Download
By oguxi Follow | Public

Aplikacja (IOS) Download

Gre znajdziesz na stronie Injustice 2 download

Jeśli nie udało Wam się przetestować Nioh za darmo podczas fazy otwartej bety w sierpniu, możecie zrobić to w najbliższy weekend. Pobierz potężnego najemnika i łowcę nagród, Lobo, i rozszerz swoją kolekcję DLC Injustice: Gods Among Us. Pakiet zawiera również aktualizację kompatybilności. Jeżeli masz ochotę walczyć jak superbohater pobierz grę Injutice 2 download i wciel się w rolę bohatera z nadprzyrodzonymi mocami. Zawartość, która pojawi się w Injustice: Gods Amongst Us Ultimate Edition zawiera ulubione postacie fanów - Lobo, Batgirl, Generała Zoda, Martian Manhuntera, Zatannę oraz Scorpiona, postać ze świata Mortal Kombat w wersji stworzonej przez Jima Lee, współwydawcę w DC Leisure.
Injustice 2 rozbudowuje mechanikę epickich starć znanych z oryginalnej gry, wynosząc je na zupełnie nowy poziom. U nas znajdziesz najfajniejsze gry do pobrania na komputer, dobre gry na pc dla zawodowych graczy oraz gry do ściągania. To rejoice this momentous occasion, Injustice 2 shall be adding a new challenge character, the god of thunder himself: Raiden!
Nintendo zaprasza nas do pobrania już teraz bety Splatoon 2 na nadchodzący Global Testifre (24-26 marca określonych godzinach), zachęca kilkoma promocjami na 3DSa i paroma nowościami na Wii U ale w sumie to bez szału. Injustice: Gods Amongst Us to zupełnie nowa marka wśród bijatyk, stworzona przez NetherRealm Studios, twórców Mortal Kombat. Bardzo dobra wiadomość dla miłośników bijatyk na COMPUTER. Przez najbliższy weekend posiadacze konta na Steam mogą cieszyć się darmowym okresem testowym pełnej wersji Injustice: Gods Amongst Us Ultimate Version, zawierającej wszystkie wydane do tej pory DLC.
Co ciekawe, wraz z premierą Injustice 2 pojawiła się również aplikacja mobilna, która nie tylko pozwala na integrację w celu zdobycia dodatkowych bonusów, lecz również umożliwia zabawę w trybie vs na ekranie smartfona. Enter the Universe of Injustice 2 and unleash the highly effective fighting type of your favorite DC Super Heroes and Villains. Rozszerz swoją kolekcję DLC do gry Injustice: Gods Amongst Us skórkę klasycznego Aresa.
Injustice 2 od NetherRealm Studios, studia które wyprodukowało już takie tytuły jak Injustice: Gods Amongst Us, Mortal Kombat X, czy Mortal Kombat XL. Wszystko wskazuję na to, ze 2 odsłona Injustice nie powinna obawiać się jakość. Już niewiele czasu pozostało do premiery Injustice: Gods Among Us - najnowszej bijatyki 2d od NetherRealm Studios. Gra kontynuuje wątek fabularny przedstawiony w poprzedniej części cyklu - Injustice: Gods Among Us.

1 Follower
Comments