Injustice 2 Do Pobrania
By ahepuw Follow | Public

Injustice 2 Obtain

Gre znajdziesz na stronie: Injustice 2 do pobrania

Publikacji Usborne wypycham na rokowaniach, targach też przez aukcja wysyłkową - kawał świadomości informuje się do marszczy poprzez rodziny na Facebooku też poprzez fanpage bloga. Injustice 2 to superbohaterska kontynuacja popularnej gry Injustice: Gods Among Us, w której gracze tworzą i rozwijają ulubione postacie z uniwersum DC. Gra zawiera wiele legendarnych superbohaterów i złoczyńców ze świata DC, których gracze mogą dostosować przy pomocy unikalnego i potężnego wyposażenia zdobywanego w grze. Przeczytasz też artykuły newsowe, publicystyczne zapowiedzi, w których poruszamy tematykę związaną z Injustice 2.
Nintendo zaprasza nas do pobrania już teraz bety Splatoon 2 na nadchodzący Global Testifre (24-26 marca określonych godzinach), zachęca kilkoma promocjami na 3DSa i paroma nowościami na Wii U ale w sumie to bez szału. Injustice: Gods Amongst Us to zupełnie nowa marka wśród bijatyk, stworzona przez NetherRealm Studios, twórców Mortal Kombat. Bardzo dobra wiadomość dla miłośników bijatyk na PC. Przez najbliższy weekend posiadacze konta na Steam mogą cieszyć się darmowym okresem testowym pełnej wersji Injustice: Gods Amongst Us Ultimate Version, zawierającej wszystkie wydane do tej pory DLC.
Rozszerz swoją kolekcję DLC do gry Injustice: Gods Amongst Us tę skórkę Flashpoint Batman. Jest ona możliwa do pobrania z PlayStation Retailer już teraz, a identical pliki gry ważą 7GB. A NEW THREAT RISES: Choosing up the place Injustice left off, Batman struggles towards Superman's regime, as a brand new risk seems that will put Earth's very existence at risk.
Injustice: Gods Among Us to bardzo dobra gra, dobrze wykonana i świetnie zaprojektowana. Stworzona przez NetherRealm Studios gra Injustice pozwala graczom wcielić się w dowolnego superbohatera lub czarny charakter ze świata DC Comics i walczyć na arenie. Worms 2: Armageddon w App Retailer pojawił się pod koniec października, wiec przez trzy miesiące zdążył już podbić serca wielu graczy.
Injustice 2 od NetherRealm Studios, studia które wyprodukowało już takie tytuły jak Injustice: Gods Among Us, Mortal Kombat X, czy Mortal Kombat XL. Wszystko wskazuję na to, ze 2 odsłona Injustice nie powinna obawiać się jakość. Już niewiele czasu pozostało do premiery Injustice: Gods Among Us - najnowszej bijatyki 2d od NetherRealm Studios. Gra kontynuuje wątek fabularny przedstawiony w poprzedniej części cyklu - Injustice: Gods Amongst Us.

1 Follower
Comments