LEGO Marvel Super Heroes 2 Download
By aleqewu Follow | Public

Strona Główna, Zobacz Polski Zwiastun Zapowiadający Grę LEGO Marvel Super Heroes 2

Gre znajdziesz na stronie Lego Marvel Super Heroes 2 do pobrania

LEGO Marvel Super Heroes 2 pokazało się tydzień temu na kilkunastosekundowej zajawce, a teraz oddało nam pełny zwiastun. W LEGO Marvel Super Heroes 2 grać można zarówno w pojedynkę, w ramach kampanii fabularnej, jak i w trybie multiplayer dla maksymalnie czterech graczy. Gameplay LEGO Marvel SuperHeroes to kolejne misje, w których kierujemy rozmaitymi bohaterami i walczymy zarówno z arcy-łotrami, jak też ich szeregowymi poplecznikami. Należy również pamiętać przygotowaniu co najmniej 2,2 GB wolnego miejsca w pamięci urządzenia (.Jednocześnie możliwość wcielenia się w takich bohaterów jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-Man czyni z LEGO Marvel Super Heroes nie lada gratkę dla fanów wydawnictwa Marvel, których wśród posiadaczy urządzeń mobilnych nie brakuje.
W tej serii LEGO Marvel Tremendous Heroes 2 głównym negatywnym bohaterem jest Kang Zdobywca, który poprzez podróże w czasie sieje zamieszanie. Gamers take control of Iron Man, Spider-Man, the Hulk, Captain America, Wolverine and many extra MARVEL characters as they unite to cease Loki and a number of different MARVEL villains from assembling a super-weapon capable of destroying the world.
Kontynuacja LEGO Marvel Tremendous Heroes, czyli platformowej gry akcji z 2013 roku, za której opracowaniem stoi studio Traveller's Tales. Bohaterowie świata Marvela są nie tylko świetnie zaprojektowani pod kątem ich zdolności, ale również ich fizyczne podobieństwo do komiksowych wersji zostało znakomicie zachowane, łącznie z większymi postaciami, takimi jak Galactus, które odpowiadają za najbardziej spektakularne momenty w Lego Marvel Tremendous Heroes.
Obtain Heroes Of Would possibly And Magic: 1, 2, three, 4, 5 pl-By djvirus torrent or another torrent from Home windows class. Dzięki błyskotliwemu i dowcipnemu scenariuszowi oraz pełnej rozmachu historii, w trakcie której gracz spotyka ponad setkę postaci z uniwersum Marvela, LEGO Marvel Super Heroes przypomina hollywoodzką superprodukcję. Nominowane zostały także Tremendous Mario Odyssey, Persona 5, The Legend of Zelda: Breath of the Wild oraz Horizon Zero Daybreak.
Po zainstalowaniu z oryginalnej płyty z grą, należy zainstalować trzeciego patcha i uruchomić w systemie Home windows ninety eight/Me w trybie zgodności , gra będzie działać na niektórych komputerach z systemem Home windows XP. Lego wydała nowsze wydanie, które jest kompatybilne z XP i wydała również poprawkę, aby umożliwić uruchomienie go na Home windows NT na systemach operacyjnych, takich jak Home windows 2000, XP lub Vista.

1 Follower
Comments