Sonic Forces Do Pobrania
By onebyfi Follow | Public

Ponad 25 Najlepszych Pomysłów Na Pintereście Na Temat Sonic Pc


Grę do pobrania znajdziesz na stronie: Sonic Forces do pobrania

Z przyjemnością proponujemy Ci listę najnowocześniejszych i najczęściej używanych przeglądarek. Wykres przedstawia dane dotyczące zmian ceny produktu Sonic Forces (CHANGE) za okres 21.09.2017 do 09.eleven.2017. Tytuł Sonic Mania pojawi się natomiast tego lata, a cechować będzie go retro grafika 2ND, nowe poziomy oraz klasyczne poziomy z poprzednich gier z serii Sonic the Hedgehog. Poznaj nowe przygody błękitnego jeża i pobierz Sonic Forces Obtain aby osiągnąć maksymalną prędkość.
Przejdź do naszej encyklopedii gier, aby zobaczyć screeny oraz filmy z rozgrywki w Sonic Forces oraz przeczytać najważniejsze informacje grze. Każdy Avatar wyposażony jest w specjalną broń, znaną jako Wispon Zasila ją moc jednego z Wispów W Sonic Forces pojawia się siedem Wisponów. Poznaj kolorowy świat gry i pobierz Sonic Forces Obtain, aby przeżyć niezapomnianą przygodę.
Face off against two of Sonic's largest rivals, the always scheming and cunning Dr. Eggman and the devastatingly deadly Zazz from Sonic Misplaced World! Graj jako Sonic the Hedgehog, jak myślnik, skakać i kręcić swój sposób na wspaniałe środowiskach 3D. Przesuń drogę nad i pod trudnych przeszkód w tej szybkiej i szalonej niekończącej gra działa. Gra powstawała zanim jeszcze ujawniono konsolę Nintendo Switch , przez co Sonic Group nie mogli poprawnie ukończyć Sonic Forces na tę platformę.
Sonic wraz z nowym, tajemniczym sojusznikiem pojawią się na Nintendo Switch w grze Sonic Forces już tej zimy. Aby pobrać bezpłatną aplikację Sonic Forces: Speed Battle wykonawcy SEGA, pobierz teraz aplikację iTunes. Poniższy gameplay z Sonic Mania pokazuje znaną wszystkim fanom jeżowego uniwersum Inexperienced Hill. Kolejna darmowa produkcja ze stajni Ubisoftu będzie możliwa do pobrania w sierpniu.
SEGA zachęca także do zamawiania Sonic Forces przed premierą i sięgnięcia po specjalną edycję zawierającą zestaw strojów, nawiązujących do takich tytułów, jak Persona 5, Jet Set Radio, NiGHTS, Tremendous Cash Ball i PyuoPyuo. I plan on making Silver Sonic from Sonic 2 (Genesis), Silver Sonic v2.0, and Silver Sonic from Sonic Mania. Fabuła jest opowiadana podobnie jak w Sonic Journey 2 , kolejno z perspektywy każdej z trzech postaci.

1 Follower
Comments