FIFA 18 Download
By yfikagudi Follow | Public

FIFA 18 Download Pełna Wersja Gry Na LAPTOP

Gra FIFA 18 Download

FIFA 18 ukazała się jako gra dostępna nie tylko na komputer PC, ale oczywiście na inne najpopularniejsze platformy, w tym PlayStation 4 czy też Xbox. Usunięto problemy poprzedniczki takie jak nagłe upadki zawodników podczas, gdy sytuacja tego nie przewidywała, np. gdy rywale znajdowali się dalej od naszego zawodnika, on nagle upadał, co było dość denerwującym przypadkiem, jednak w FIFA 18 rozwiązano też uciążliwy downside. Procesorem, który będzie w stanie obsłużyć najnowszą część FIFY 18 jest Core i3-530 2.9GHz lub Phenom II X3 715, natomiast jeśli chodzi kartę graficzną należy posiadać co najmniej GeForce GTX 760 lub Radeon HD 7870.
Twórcy potrzebowali nawet drastycznie hamować tempo zabawy, co po łatce poszło w sumie na pół gwizdka, bo ponownie upodobnili grę do 15 FIFA. W trybie kariery Fifa 18 swoje miejsce znalazły również turnieje przedsezonowe, które pomagają nam wypracowaniu taktyki. Graj w największe hity tego roku, takie jak Star Wars Battlefront II, FIFA 18, i Middle-earth: Shadow of Conflict oraz gry dostępne wyłącznie na konsole, takie jak Forza Motorsport 7 i Crackdown three.
FIFA 17 obtain na platformie PC Windows działa w oparciu technologię Frostbite, znaną z serii Battlefield. W nowej części gry FIFA wprowadzone zostały liczne usprawnienia mechaniki gry, jak i oprawa graficzna, w tej odsłonie pojawi się również tryb fabularny, jak w poprzedniej części gry „DROGA DO SŁAWY”, w której wcielimy się w Alexa Huntera i weźmiemy udział w drugim sezonie rozgrywek.
Gra FIFA 18 z pewnością uległa typowym zmianom, bo wprowadzono usprawnienia w mechanice gry, ulepszono oprawę graficzną względem poprzedniczki (FIFA 17), która charakteryzuje się teraz wysoką jakością grafiki dzięki nowej technologi Frosbite. Dostarczają one autentyczne odtworzenie podobieństwa i osobowości w FIFA 18. Choć spodziewaliśmy się, że wszystko co w tym roku zeche nam EA pokazać zobaczymy dopiero na EA Play w przyszłym tygodniu, ale widać wydawca chce już teraz zacząć nęcić przyszłych graczy.
Mobilna wersja zadebiutowała razem z wersją LAPTOP i konsolową w dniu 22 września, jednak był to delicate-launch, a do Polski tytuł ten trafił 2 dni później. FIFA 18 zajmuje 55 GB miejsca na dysku i właśnie taką wolną pamięcią należy dysponować, żeby zainstalować grę. Co do fabuły w grze FIFA 18, nie sprowadza się ona jedynie do rozgrywania kolejnych spotkań, ale składa się na nią barwna historia, w której pojawiają się ciekawe postacie.

1 Follower
Comments