WRC 7 Download
By iqibi Follow | Public

World Rally Championship

Gra WRC 7 Download

Dłuższe, bardziej różnorodne trasy, które przetestują wytrzymałość graczy - oto pomysł twórców WRC 7 na urozmaicenie i urealnienie zabawy. Jeżeli Kontroler plików systemu Windows wykryje drawback z plikiem X3DAudio1_7.dll lub innym krytycznym plikiem systemowym, spróbuje go zastąpić plikiem z buforu DLL (%WinDir%\System32\Dllcache\). Aby WRC 2 odniosło sukces, twórcy muszą jak najwierniej odwzorować rzeczywiste doświadczenia kierowców rajdowych. Niewłaściwe wyłączenie komputera lub zainfekowanie wirusem może spowodować uszkodzenie pliku X3DAudio1_7.dll, co z kolei spowoduje pojawienie się błędów DLL.
WRC ostatnio diametralnie odświeżyli i udoskonalili sposób sprzątania i mi tyle wystarczy. WRC 7 to jedyny tytuł mogący pochwalić się licencją Rajdowych Mistrzostw Świta. Polo R WRC jest jak dotąd niepokonane na mazurskich szutrach, w dwóch ostatnich latach, na najwyższym stopniu podium w Mikołajkach stawała załoga Sebastien Ogier/Julien Ingrassia (F/F).
W takim przypadku konieczna może być wymiana urządzenia powodującego błąd związany z plikiem X3DAudio1_7.dll. W grze znajdziemy znanych kierowców, pilotów i zespoły oficjalne z kategorii WRC. Podczas Rajdu Wielkiej Brytanii Volkswagen postawił kropkę nad „i” w trudnym sezonie 2016 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC). Dowodem tej tezy będzie już jedenasty w tym roku numer CD-Motion, który do sprzedaży trafia już we wtorek 25.09. Standardowa cena i objętość, standardowe 2 DVD, standardowo też bardzo fajne pełniaki (Kane & Lynch 2, PL, Males of Battle PL, WRC 2) i masa wartych uwagi tekstów.
Pliki DLL (dynamic link library) takie jak X3DAudio1_7.dll to małe programy podobne do plików wykonywalnych EXE, które pozwalają kilku programom współdzielić tę samą funkcjonalność (np. WRC 7 to kolejna już odsłona serii gier rajdowych stworzona przez studio odpowiedzialne za poprzednie trzy części produkcji. Obaj zawodnicy sprawili też, że Polo R WRC odniosło 12. zwycięstwo z rzędu, a tym samym wyrównało najdłuższą serię kolejno wygranych rund w historii Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC).
Gracze zamawiający WRC 7 przed premierą dostaną dostęp do Porsche 911 GT3 RS RGT - jedynego auta marki występującego w tegorocznych zawodach WRC. Zgodnie z rozporządzeniem Rady wykonawczej (UE) nr 1042/2013 z dnia 7 października 2013 zmieniającej rozporządzenie wykonawcze (UE) nr 282/2011 w odniesieniu do miejsca świadczenia usług od dnia 1 stycznia 2015 r. usługi elektroniczne są zawsze opodatkowane w kraju, w którym znajduję się klient.

1 Follower
Comments