FIFA 18 Download
By oguxamuk Follow | Public

FIFA 18 Demo Download

Gra FIFA 18 Download

Sportowe gry symulacyjne, która tak popularne są na konsolach i na komputerach osobistych, od zawsze przyciągały setki tysięcy graczy. Oprócz tego wersja demo zawiera też 12 grywalnych drużyn, którymi są: Manchester United, Manchester City, Chelsea, Bayern Monachium, Actual Madryt, Juventus, Inter, Paris Saint-Germain, Olympique Lyon, Seattle Sounders (USA), Tigres U.A.N.L. (Meksyk), Gamba Osaka (Japonia). Niniejsze demo zawiera jego część, pozwalając graczom wcielić się w postać Aleksa Huntera, początkującego piłkarza grającego w drużynie Manchesterze United.
FIFA co roku powinna mieć kilka składników, które są pionierskie, bo inaczej nie egzystowałoby jak reklamować tytułu. W Fifa 18 pobierz znajdziesz także system Draft, który kiedyś nazwę swoją nosił Ultimate Crew. Kolejny tryb, to tryb kariery, w którym wcielamy się w jednego z dostępnych piłkarzy i kierujemy jego losem tak, jak w trybie Journey, która dostępna jest w FIFA 18. Kolejnym trybem w grze jest oczywiście tryb multiplayer, tak bardzo pożądany przez graczy tej serii.
FIFA 17 download na platformie LAPTOP Windows działa w oparciu technologię Frostbite, znaną z serii Battlefield. W nowej części gry FIFA wprowadzone zostały liczne usprawnienia mechaniki gry, jak i oprawa graficzna, w tej odsłonie pojawi się również tryb fabularny, jak w poprzedniej części gry „DROGA DO SŁAWY”, w której wcielimy się w Alexa Huntera i weźmiemy udział w drugim sezonie rozgrywek.
Gra FIFA 18 z pewnością uległa typowym zmianom, bo wprowadzono usprawnienia w mechanice gry, ulepszono oprawę graficzną względem poprzedniczki (FIFA 17), która charakteryzuje się teraz wysoką jakością grafiki dzięki nowej technologi Frosbite. Dostarczają one autentyczne odtworzenie podobieństwa i osobowości w FIFA 18. Choć spodziewaliśmy się, że wszystko co w tym roku zeche nam EA pokazać zobaczymy dopiero na EA Play w przyszłym tygodniu, ale widać wydawca chce już teraz zacząć nęcić przyszłych graczy.
Tryb ten już z nazwy charakteryzuje się możliwością gry wieloosobowej, jest też pewne rozwiązanie w postaci trybu FIFA Final Staff, jego podtryb FUT Draft a także liga w którym zaczynamy od zera budując naszą drużynę przy użyciu kard z graczami. Wydawca gry - firma EA Sports może ogłosić oficjalną datę premiery FIFY 18 Demo na targach E3 (Digital Leisure Expo) lub na Gamescom 2017 (który odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia).

2 Followers
Comments