FIFA 18 Download
By ulozugidy Follow | Public

FIFA 18 Demo Obtain

Gra FIFA 18 Download

W grze istnieje wiele trybów dla pojedynczego gracza, pojawia się też po raz wtóry kampania fabularna „Droga do sławy”. Teraz co do rozgrywki w grze tym razem FIFA 18 Obtain stawia na ewolucję bardziej niż na rewolucję gry. FIFA 18 Pełna Wersja do Pobrania na laptop to kolejna część jednego z najbardziej znanego symulatora piłki nożnej, stworzonego przez studio EA Sports, które jest odpowiedzialne również za serię gier The Sims i wielu innych popularnych tytułów, Pełna Wersja FIFA 18 trafi na platformy PC oraz Konsole.
Twórcy potrzebowali nawet drastycznie hamować tempo zabawy, co po łatce poszło w sumie na pół gwizdka, bo ponownie upodobnili grę do 15 FIFA. W trybie kariery Fifa 18 swoje miejsce znalazły również turnieje przedsezonowe, które pomagają nam wypracowaniu taktyki. Graj w największe hity tego roku, takie jak Star Wars Battlefront II, FIFA 18, i Middle-earth: Shadow of Battle oraz gry dostępne wyłącznie na konsole, takie jak Forza Motorsport 7 i Crackdown three.
FIFA 17 download na platformie COMPUTER Home windows działa w oparciu technologię Frostbite, znaną z serii Battlefield. W nowej części gry FIFA wprowadzone zostały liczne usprawnienia mechaniki gry, jak i oprawa graficzna, w tej odsłonie pojawi się również tryb fabularny, jak w poprzedniej części gry „DROGA DO SŁAWY”, w której wcielimy się w Alexa Huntera i weźmiemy udział w drugim sezonie rozgrywek.
Zamiast owego twórcy skupiają się na poprawkach w rozgrywce, porównując nawet Fifę 17 a 18 do przejścia między 1080p i 4K. Owo oczywiście wyolbrzymienie, lecz gwoli wielu fanów takie innowacje będą ważniejsze od walki. EA Sports ogłosiło, że na okładce nowej gry z serii FIFA znajdzie się Cristiano Ronaldo. Oczywiście dodano także nowych piłkarzy, także jeżeli zauważysz jakąś nową twarz w FIFA 18 to wiedz, że być może ten piłkarz w niedalekiej przyszłości zawojuje światem piłki nożnej.
Mobilna wersja zadebiutowała razem z wersją PC i konsolową w dniu 22 września, jednak był to soft-launch, a do Polski tytuł ten trafił 2 dni później. FIFA 18 zajmuje 55 GB miejsca na dysku i właśnie taką wolną pamięcią należy dysponować, żeby zainstalować grę. Co do fabuły w grze FIFA 18, nie sprowadza się ona jedynie do rozgrywania kolejnych spotkań, ale składa się na nią barwna historia, w której pojawiają się ciekawe postacie.

1 Follower
Comments