Need for Speed Payback Download
By ibemy Follow | Public

Payback Platinum Car Pack DLC PRE

Gra Need for Speed Payback Download

Od 14 lipca 2015 roku EA Games zdecydowało zamknąć serwery gier FreeToPlay takie jak Battlefield Play4Free, Battlefield Heroes oraz Need for Speed World. W Want for Velocity znajdą się wszystkie klasyczne i wymagane przez fanów elementy serii: ogromne możliwości modyfikacji, otwarty świat przesycony autentycznym klimatem ulicznej kultury samochodowej i wciągająca fabuła. Jednym z najatrakcyjniejszych trybów gry w Need for Pace: Payback są pościgi policyjne. Want for Speed to klasyka sama w sobie, wszyscy miłośnicy gier komputerowych muszą ją mieć.
Jeśli graliśmy w NFS Rivals lub NFS 2015, to dokładnie wiemy czego należy spodziewać się po sterowaniu. PAYBACK to program, w którym użytkownicy zbierają punkty dzięki korzystaniu z odpowiednich usług i podczas robienia zakupów u partnerów. Want for Velocity: Payback jest kolejną częścią, kontynuowaną przez Digital Arts. W Want for Velocity: Payback będziemy mieli możliwość zmagania się w kilku trybach - począwszy od tradycyjnych wyścigów, poprzez wyścigi na czas, popisy kaskaderskie oraz pościgi policyjne, które zyskały sobie serca graczy.
Ważną informacją jest fakt, że Need for Speed: Payback powstał we współudziale ze społecznością graczy. When it comes to mechanisms enjoyable Download Expeditions: Viking COMPUTER builds options Expeditions: Conquistador. Pierwszą opcją, by zagrać w NfS przed premierą będzie złożenie pre-ordera na specjalną edycję gry - Need for Speed Payback Deluxe Version. Dodatkowo, twórcy gry dodali możliwość dostosowania samochodów w Want for Velocity: Payback - możliwa będzie modyfikacja samochodów pod względem osiągów oraz wyglądu.
Zapisz się, by otrzymywać pocztą elektroniczną najnowsze wieści, aktualizacje, materiały zakulisowe i wyjątkowe promocje związane z NEED FOR VELOCITY od EA, a także informacje innych produktach, wydarzeniach i promocjach EA. NFS 2016 nie jest najgorszy, ale nie wyróżnia się niczym co mogłoby zatrzymać grzacza przy nim na dłużej. Jeśli chcesz sprawdzić się w tej niezwykle zaawansowanej historii i dowiedzieć się tym wszystkiego, to Need For Speed Payback Download jest idealnym do tego rozwiązaniem!
Komputerową grę wyścigową Want for Velocity Payback można pobrać za pośrednictwem platformy cyfrowej dystrybucji gier Origin. Twórcy gry dodatkowo zapowiedzieli, że w Want for Speed: Payback każdy z trzech bohaterów dostępnych w grze posiada inne umiejętności. Sama rozgrywka już od samego początku zabiera wdech w piersiach, nowy Want for Pace wygląda fenomenalnie i to nawet na najniższych ustawieniach graficznych.

1 Follower
Comments