FIFA 18 Download
By ubuxokico Follow | Public

FIFA 18 (COMPUTER, PS4, Xone, PS3, Xbox 360)

Gra FIFA 18 Download

FIFA 18 ukazała się jako gra dostępna nie tylko na komputer LAPTOP, ale oczywiście na inne najpopularniejsze platformy, w tym PlayStation four czy też Xbox. Usunięto problemy poprzedniczki takie jak nagłe upadki zawodników podczas, gdy sytuacja tego nie przewidywała, np. gdy rywale znajdowali się dalej od naszego zawodnika, on nagle upadał, co było dość denerwującym przypadkiem, jednak w FIFA 18 rozwiązano też uciążliwy drawback. Procesorem, który będzie w stanie obsłużyć najnowszą część FIFY 18 jest Core i3-530 2.9GHz lub Phenom II X3 715, natomiast jeśli chodzi kartę graficzną należy posiadać co najmniej GeForce GTX 760 lub Radeon HD 7870.
Twórcy potrzebowali nawet drastycznie hamować tempo zabawy, co po łatce poszło w sumie na pół gwizdka, bo ponownie upodobnili grę do 15 FIFA. W trybie kariery Fifa 18 swoje miejsce znalazły również turnieje przedsezonowe, które pomagają nam wypracowaniu taktyki. Graj w największe hity tego roku, takie jak Star Wars Battlefront II, FIFA 18, i Center-earth: Shadow of Battle oraz gry dostępne wyłącznie na konsole, takie jak Forza Motorsport 7 i Crackdown 3.
FIFA 17 obtain na platformie COMPUTER Windows działa w oparciu technologię Frostbite, znaną z serii Battlefield. W nowej części gry FIFA wprowadzone zostały liczne usprawnienia mechaniki gry, jak i oprawa graficzna, w tej odsłonie pojawi się również tryb fabularny, jak w poprzedniej części gry „DROGA DO SŁAWY”, w której wcielimy się w Alexa Huntera i weźmiemy udział w drugim sezonie rozgrywek.
Zamiast owego twórcy skupiają się na poprawkach w rozgrywce, porównując nawet Fifę 17 a 18 do przejścia między 1080p i 4K. Owo oczywiście wyolbrzymienie, lecz gwoli wielu fanów takie innowacje będą ważniejsze od walki. EA Sports ogłosiło, że na okładce nowej gry z serii FIFA znajdzie się Cristiano Ronaldo. Oczywiście dodano także nowych piłkarzy, także jeżeli zauważysz jakąś nową twarz w FIFA 18 to wiedz, że być może ten piłkarz w niedalekiej przyszłości zawojuje światem piłki nożnej.
Mimo FIFA Final Zespół w FIFA sixteen oczywiście znajdziemy skończony przegląd różnych trybów, w które wolno zagłębić się na podłużne tygodnie, jeśli nie miesiące. Jeśli chcesz sprawdzić jak realistycznie wyglądają teraz piłkarze, stadiony oraz inne elementy gry Pobierz FIFA 18 Obtain najnowszą odsłonę znanego i cenionego cyklu gier piłkarskich. Na szczęście tego typu problemy już się nie zdarzają w FIFA 18 i sam się tym przekonasz grając dowolny mecz.

1 Follower
Comments