FIFA 18 Download
By ukaxaf Follow | Public

FIFA 18 Demo Download

Gra FIFA 18 Download

FIFA 18 ukazała się jako gra dostępna nie tylko na komputer LAPTOP, ale oczywiście na inne najpopularniejsze platformy, w tym PlayStation 4 czy też Xbox. Usunięto problemy poprzedniczki takie jak nagłe upadki zawodników podczas, gdy sytuacja tego nie przewidywała, np. gdy rywale znajdowali się dalej od naszego zawodnika, on nagle upadał, co było dość denerwującym przypadkiem, jednak w FIFA 18 rozwiązano też uciążliwy problem. Procesorem, który będzie w stanie obsłużyć najnowszą część FIFY 18 jest Core i3-530 2.9GHz lub Phenom II X3 715, natomiast jeśli chodzi kartę graficzną należy posiadać co najmniej GeForce GTX 760 lub Radeon HD 7870.
W związku z niedawną premierą kosmicznej strzelanki Everspace mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać jeden z trzech egzemplarzy gry (Big Bang Version) na LAPTOP. Będziemy aktualizować naszą witryn z najnowszymi informacjami na temat FIFY 18 Demo po potwierdzeniu daty oraz szczegółów. Być może dlatego, iż FIFA służy mnie przede wszystkim do płytkich posiedzeń i meczów jeden na 1-ego z kolegami.
FIFA 17 obtain na platformie LAPTOP Home windows działa w oparciu technologię Frostbite, znaną z serii Battlefield. W nowej części gry FIFA wprowadzone zostały liczne usprawnienia mechaniki gry, jak i oprawa graficzna, w tej odsłonie pojawi się również tryb fabularny, jak w poprzedniej części gry „DROGA DO SŁAWY”, w której wcielimy się w Alexa Huntera i weźmiemy udział w drugim sezonie rozgrywek.
Gra FIFA 18 z pewnością uległa typowym zmianom, bo wprowadzono usprawnienia w mechanice gry, ulepszono oprawę graficzną względem poprzedniczki (FIFA 17), która charakteryzuje się teraz wysoką jakością grafiki dzięki nowej technologi Frosbite. Dostarczają one autentyczne odtworzenie podobieństwa i osobowości w FIFA 18. Choć spodziewaliśmy się, że wszystko co w tym roku zeche nam EA pokazać zobaczymy dopiero na EA Play w przyszłym tygodniu, ale widać wydawca chce już teraz zacząć nęcić przyszłych graczy.
Tryb ten już z nazwy charakteryzuje się możliwością gry wieloosobowej, jest też pewne rozwiązanie w postaci trybu FIFA Final Workforce, jego podtryb FUT Draft a także liga w którym zaczynamy od zera budując naszą drużynę przy użyciu kard z graczami. Wydawca gry - firma EA Sports może ogłosić oficjalną datę premiery FIFY 18 Demo na targach E3 (Electronic Entertainment Expo) lub na Gamescom 2017 (który odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia).

1 Follower
Comments