WRC 7 Download
By udosira Follow | Public

Tryb Epic Stages Pod Lupą

Gra WRC 7 Download

Siódma w serii oficjalna gra WRC pojawi się w Polsce na jesieni tego roku. Twórcy WRC 7 wypuścili zwiastun, który daje przedsmak tego, co ma do zaoferowania tryb Epic Phases. Kontroler plików systemu rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu problemów z plikiem X3DAudio1_7.dll i innymi plikami systemowymi (uzbrój się w cierpliwość — skanowanie systemu może chwilę potrwać). Tryb kariery, który jest podstawą w grach z serii WRC oraz podstawowe wyścigi na specjalnych torach czy znanych lokacjach z kampanii.
Na przedostatniej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC) sezonu 2016 fabryczny zespół z Wolfsburga może zdobyć po raz czwarty z rzędu tytuł mistrza świata w klasyfikacji producentów. Kylotonn Racing Games, które stoi za tak znanymi grami jak FlatOut 4: Whole Insanity czy Hunter's Trophy, wzięło na celownik kolejną cześć lubianej wyścigówki WRC.
W takim przypadku konieczna może być wymiana urządzenia powodującego błąd związany z plikiem X3DAudio1_7.dll. W grze znajdziemy znanych kierowców, pilotów i zespoły oficjalne z kategorii WRC. Podczas Rajdu Wielkiej Brytanii Volkswagen postawił kropkę nad „i” w trudnym sezonie 2016 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC). Dowodem tej tezy będzie już jedenasty w tym roku numer CD-Motion, który do sprzedaży trafia już we wtorek 25.09. Standardowa cena i objętość, standardowe 2 DVD, standardowo też bardzo fajne pełniaki (Kane & Lynch 2, PL, Males of Battle PL, WRC 2) i masa wartych uwagi tekstów.
WYNIKI: WRC oficjalna gra aplikacja wymaga co najmniej 1,5 GB wolnego miejsca i Android four.zero lub nowszy. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „Przyczyny błędów związanych z plikiem X3DAudio1_7.dll”. Komunikaty błędów związane z plikiem DLL mogą pojawić się podczas instalacji programu, gdy uruchomiony jest program powiązany z plikiem X3DAudio1_7.dll (np. Największą zaletą WRC: World Rally Championship jest realizm, jeśli chodzi zawodników, samochody i cały cykl rajdów WRC.
Gracze zamawiający WRC 7 przed premierą dostaną dostęp do Porsche 911 GT3 RS RGT - jedynego auta marki występującego w tegorocznych zawodach WRC. Zgodnie z rozporządzeniem Rady wykonawczej (UE) nr 1042/2013 z dnia 7 października 2013 zmieniającej rozporządzenie wykonawcze (UE) nr 282/2011 w odniesieniu do miejsca świadczenia usług od dnia 1 stycznia 2015 r. usługi elektroniczne są zawsze opodatkowane w kraju, w którym znajduję się klient.

1 Follower
Comments