FIFA 18 Download
By avyjozyt Follow | Public

FIFA 18 Demo Download

Gra FIFA 18 Download

FIFA 18 ukazała się jako gra dostępna nie tylko na komputer COMPUTER, ale oczywiście na inne najpopularniejsze platformy, w tym PlayStation four czy też Xbox. Usunięto problemy poprzedniczki takie jak nagłe upadki zawodników podczas, gdy sytuacja tego nie przewidywała, np. gdy rywale znajdowali się dalej od naszego zawodnika, on nagle upadał, co było dość denerwującym przypadkiem, jednak w FIFA 18 rozwiązano też uciążliwy drawback. Procesorem, który będzie w stanie obsłużyć najnowszą część FIFY 18 jest Core i3-530 2.9GHz lub Phenom II X3 715, natomiast jeśli chodzi kartę graficzną należy posiadać co najmniej GeForce GTX 760 lub Radeon HD 7870.
W związku z niedawną premierą kosmicznej strzelanki Everspace mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać jeden z trzech egzemplarzy gry (Massive Bang Edition) na PC. Będziemy aktualizować naszą witryn z najnowszymi informacjami na temat FIFY 18 Demo po potwierdzeniu daty oraz szczegółów. Być może dlatego, iż FIFA służy mnie przede wszystkim do płytkich posiedzeń i meczów jeden na 1-ego z kolegami.
FIFA 18 ma wiele do zaoferowania, ale pojedynczych graczy na pewno przyciągnie tryb kampanii pod nazwą „Droga do sławy”. Począwszy od FIFA 12 każda kolejna część serii była wydawana w ostatnim możliwym tygodniu września zarówno w USA, jak i w Europie. W FIFIE 18 Cristiano Ronaldo i wielu innych czołowych zawodników porusza się dokładnie tak, jak na realnych boiskach piłkarskich.
Twórcy FIFA 18 twierdzą, że dzięki współpracy z gwiazdą Realu Madryt w najnowszej części dokonali prawdziwego, technologicznego skoku. Chcąc zagrać w wersję Demo należy pobrać i zainstalować program Orgin za pośrednictwem którego pobierana jest FIFA 17. Jego pasja, energia i zespół fanów z całego otoczenia sprawiają, że jest kapitalnym ambasadorem FIFA 18 - oznajmia starszy producent Aaron McHardy.
Tryb ten już z nazwy charakteryzuje się możliwością gry wieloosobowej, jest też pewne rozwiązanie w postaci trybu FIFA Ultimate Workforce, jego podtryb FUT Draft a także liga w którym zaczynamy od zera budując naszą drużynę przy użyciu kard z graczami. Wydawca gry - firma EA Sports activities może ogłosić oficjalną datę premiery FIFY 18 Demo na targach E3 (Electronic Leisure Expo) lub na Gamescom 2017 (który odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia).

1 Follower
Comments