Need for Speed Payback Download
By osalyp Follow | Public

Need For Pace Payback Download

Gra Need for Speed Payback Download

Polski zespół z Poznania Robotic Gentleman przygotował dla nas dosyć nietypową grę survivalową. W Need for Pace znajdzie się pięć trybów gry, w których będzie można zdobywać reputację w drodze po końcowe zwycięstwo: Prędkość, Styl, Tuning, Ekipa i Bezprawie. Zapisz się, by otrzymywać pocztą elektroniczną najnowsze wieści, aktualizacje, materiały zakulisowe i wyjątkowe promocje związane z WANT FOR SPEED od EA, a także informacje innych produktach, wydarzeniach i promocjach EA.
Napędza go moc nowych konsol i specjalnie podrasowanego silnika Frostbite, dzięki czemu do Twojej dyspozycji jest dwa razy więcej dróg niż w Need for Pace Rivals. Mechanika Need for Pace: Payback nie różni się zbytnio od swoich poprzednich części. Want for Speed Payback zezwoli ścigać się z policją oraz innymi kierowcami w miasteczku i po bezdrożach, między kanionów, pustyń i gór.
W Want for Pace znajdą się wszystkie klasyczne i wymagane przez fanów elementy serii: ogromne możliwości modyfikacji, otwarty świat przesycony autentycznym klimatem ulicznej kultury samochodowej i wciągająca fabuła. W Need for Velocity: Payback będziemy mieli możliwość zmagania się w kilku trybach - począwszy od tradycyjnych wyścigów, poprzez wyścigi na czas, popisy kaskaderskie oraz pościgi policyjne, które zyskały sobie serca graczy.
Komputerową grę wyścigową Want for Speed Payback można pobrać za pośrednictwem platformy cyfrowej dystrybucji gier Origin. Need for Pace: Payback jest kolejną grą z serii, w której przyjdzie zasiąść nam za kierownicą świetnych samochodów. Ludzie ze studia Ghost Games, którzy poprzednio pracowali w Criterion Video games, odpowiedzialni są za Want for Velocity Rivals oraz Need for Speed z 2015 roku.
Jeśli chcesz sprawdzić się w tej niezwykle zaawansowanej historii i dowiedzieć się tym wszystkiego, to Want For Speed Payback Obtain jest idealnym do tego rozwiązaniem! Jednym z najatrakcyjniejszych trybów gry w Need for Velocity: Payback są pościgi policyjne. PAYBACK to program, w którym użytkownicy zbierają punkty dzięki korzystaniu z odpowiednich usług i podczas robienia zakupów u partnerów.

1 Follower
Comments